01 0

Opublikowano przez:  w Aktualności

REGULAMIN ZAKUPU AGAMY

 1. Musisz mieć co najmniej 18 lat, jeśli chcesz zakupić agamę. Dla osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda rodzica.
 2. Płatność możliwa jest przez PayPal, przelewem na konto lub gotówką przy odbiorze. Nie ma opcji sprzedaży “za pobraniem”
 3. Przy rezerwacji obowiązuje wpłata zadatku w wysokości 20-50% w zależności od osobnika i okoliczności. W przypadku rezygnacji z zakupu zadatek nie zostaje zwrócony. W sytuacji pogorszenia stanu zdrowia lub śmierci zwierzaka (jeszcze u mnie w hodowli), zadatek podlega zwrotowi, lub jest możliwa wymiana na inną agamę. Maksymalny czas rezerwacji po wpłacie zadatku to 14 dni, wydłużenie tego czasu ustalane jest indywidualnie i może wiązać się z dodatkowymi kosztami.
 4. Całkowita płatność za agamę musi być uregulowana przed odbiorem / wysyłką.
 5. Po zapłacie zadatku masz 7 dni na ewentualny wybór innego zwierzaka z mojej hodowli. Po tym czasie zmiana może być niemożliwa i będzie zależała od dostępności i okoliczności.
 6. Wszystkie agamy zakupione z mojej hodowli mają 14 dniową “gwarancję”*, tylko w wypadku, gdy w nowym domu mają zapewnione odpowiednio wyposażone terrarium, warunki w nim panujące są zgodne z opisem gatunkowym, a nowy właściciel zapewnił agamie odpowiednią opiekę. Jeśli w ciągu 14 dni od otrzymania jaszczurki pojawią się problemy zdrowotne (objawy niezwiązane z aklimatyzacją), lub nastąpi śmierć jaszczurki, Gadzi Bastion jest zobowiązany do zwrotu całej kwoty zapłaconej za jaszczurkę (pomijając koszty transportu oraz akcesoriów, “innych kosztów”), lub wymianę jaszczurki na inną, zdrową. PROSZĘ, ZANIM ZAKUPISZ JASZCZURKĘ, UPEWNIJ SIĘ ŻE MASZ WSZYSTKIE POTRZEBNE INFORMACJE ODNOŚNIE HODOWLI, UTRZYMANIA AGAMY BRODATEJ, ODPOWIEDNICH WARUNKÓW W TERRARIUM. Takie informacje możesz otrzymać u mnie w wiadomości prywatnej. Chętnie pomogę i pokieruję, żebyś zapewnił smokowi odpowiednie warunki.
 7. Po odebraniu wysyłkowanego zwierzaka, należy w ciągu maksymalnie 2-3 godzin potwierdzić jego odbiór i stan zdrowia. Zdjęcia zawsze mile widziane 😉
 8. Gadzi Bastion nie będzie odpowiedzialny za śmierć ani rachunki za leczenie weterynaryjne, wynikające ze złej opieki nad zwierzakiem, bądź nie zapewnienie jej odpowiednich warunków w terrarium.
 9. Wszystkie refundacje, zwroty i wymiany będą dokonywane indywidualnie do każdego przypadku, według wyłącznego uznania Gadziego Bastionu.

*PODSTAWOWE WYMAGANIA ODNOŚNIE TERRARIUM I KWARANTANNY

 • Minimalna wielkość terrarium, to 120x60x60 cm dla dorosłego osobnika, mniejsze terraria będą oceniane indywidualnie, w zależności od wielkości osobnika.
 • Wentylacja w terrarium grawitacyjna (z jednej strony na dole, z drugiej na górze). Akwarium = rybki. Akwarium nie nadaje się na zbiornik dla agamy brodatej.
 • UVB o oznaczeniu 10%, 12%, 15%, świetlówki t8 lub t5, lampy rtęciowe 2w1 pustynne, metahalogen pustynny. Żarówki UVB kompaktowe 26W (na gwint e27) tylko w bardzo małych, przejściowych terrariach. Zarówki kompaktowe 13W są niedopuszczalne.
 • Ogrzewanie agamy jedynie od góry, nie akceptuję kabli, mat i kamieni grzewczych. Chłodne miejsce 23-32°C, na wyspie ciepła 38-42°C.
 • Przez okres kwarantanny (do 30 dni od zakupu) na podłożu powinny być ręczniki papierowe. W tym czasie powinno się unikać głośnych hałasów w obecności agamy, ograniczyć kontakt do minimum, sprzątanie, karmienie, wymiana wody.
 • Terrarium dla nowego zwierzaka powinno być nowe, lub używane, ale dokładnie zdezynfekowane, wysterylizowane po poprzednim mieszkańcu.
 • Prawidłowa suplementacja osobnika do 1 roku życia – 5x w tygodniu wapń (bez d3), oraz 2x w tygodniu witaminy.

Wsadzenie nowej agamy razem do zbiornika z inną jaszczurką, obecną już w domu, może unieważnić 14 dniowy okres “gwarancyjny”

Kupując u mnie jaszczurkę akceptujesz warunki zawarte w powyższym regulaminie.

Wszelkie pytania proszę kierować w wiadomości prywatnej. Oczywiście każda jaszczurka, każdy zakup jest inny i traktuje każdego klienta indywidualnie, dlatego zmiany dotyczące regulaminu będą ustalane indywidualnie w procesie sprzedaży.

Zostaw komentarz

* wymagane